Ürün satmak için sanal mağaza nasıl açılır?

person Tarafından gönderildi: test test list In: Online Sanal Mağaza Açmak On: comment Yorum: 0 favorite Hit: 15

ürün satmak için sanal mağaza nasıl açılır

Tiklad'da sanal mağaza açmak kazandırır mı? İşte mağazanın itibarını hızla artırmanın sırrı!

Pek çok kişi Tiklad'da sanal mağaza açmak istiyor çünkü sanal bir Tiklad mağazasından başlayarak sadece ürün satmakla kalmayıp mağazanın güvenilirliğini de kısa sürede artırabileceğine dair söylentiler var ve mağazanın itibarı yüksek. Birçok fayda sağlayacak. Gerçek durum söylentilerle aynı mı? Sanal mağaza nasıl açılırsanal mağaza bilgisini birlikte paylaşalım.

Sanal mağaza açma adımları, bir Tiklad mağaza açma adımlarına benzer. Ayrıca kayıt ve gerçek ad doğrulaması gerektirir. Yapmanız gereken ilk şey e-posta ve Tiklad üyeliğine kaydolmak, Tiklad posta kutusu üzerinden oturum açmak. Ardından, Tiklad resmi web sitesine giriş yapmanız, gerçek adla kimlik doğrulaması için başvurmanız, kendi kimlik bilgilerinizi, kişisel bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı, kimlik fotoğraflarınızı vb. Girmeyi bitirdiğinizde incelemeye gönderin. Mağaza açmak için hiçbir ücret ve ek ücret ödemeyeceksiniz Tiklad da  oturum açacak ve hesabınızı onay aşamasını geçti mi kontrol edin. Bu doğrulamalar geçtikten sonra, gerçek ad kimlik doğrulama bilgileri başarıyla incelenmiştir ve onaylanmış olacaktır.

Ardından, giriş yapın satıcı hesabına giriş yapın, ürünler kısmına tıklayın ve yeni ekle diyerek ürün yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz tabi bazı bilgileri doldurmadan geçmeyeceğiz satıcı kimliğini doldurmanız gerçeklemektedir satıcı kimliğinde müşterileriniz sizi bulması için metaları doldurabilirsiniz Gizlilik Politikası* ve İade politikası* , Gönderim Politikası*  sistem kendi yükler eğer kendi politikanızı kendiniz yüklemek isterseniz bu imkanı tiklad size sunuyor.

Yorumlar

Şu anda yorum yok!

Yorumunuzu bırakın

Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık

Yeni hesap oluştur

Kayıtlı bir hesabım var
Bunun yerine giriş yap   veya Şifre sıfırla