Sanal Mağaza Açın İş Ortağımız Olun

person Tarafından gönderildi: test test list In: Online Sanal Mağaza Açmak On: comment Yorum: 0 favorite Hit: 11

tiklad.com 'a üye olup, satıcı hesabı oluşturarak yeni tüm ürünlere ilan açarak kazanca dönüştürebilirsiniz.

tiklad.com 'a üye olup, satıcı hesabı oluşturarak yeni tüm ürünlere ilan açarak kazanca dönüştürebilirsiniz.

NASIL SATIŞ YAPARIM?

  • Öncelikle web sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra, "Satıcı Hesabı Oluştur" alanına tıklayarak mağaza açmanız gerekmektedir. Hemen üye olmak için tıklayınız.

  • "Satıcı Hesabı Oluştur" alanına tıkladıktan sonra sizden bazı bilgiler isteyeceğiz. Bu bilgiler, ilan açtıktan sonra alıcılar açısından bilgilendirici bilgiler olacaktır. Satıcı hesabınızın onaylanması için bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Satıcı hesabınız onaylandıktan sonra size özel bir panel açılacaktır. Bu panelden "ürün ekle" bölümüne tıklayarak, ilan hazırlama aşamasına geçeceksiniz.

Ürün ekleme sayfasında sizden isteyeceğimiz bilgiler, ürün bilgisi, ürün fiyatı, kategorisi, kargo yöntemi, ürün adedi, özelliği ve ürün resimleridir. 

  • Ürününüzün onaylanması için bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girmeye özen gösteriniz.
  • Kargo kısmında satıcı öder ve alıcı öder seçenekleri bulunmaktadır. Satıcı öder kargonun tarafınızca karşılanacağını, alıcı öder ise kargo ücretinin alıcı tarafından ödemesi anlamına gelir. Satıcı öder seçerseniz ilanınızda "Ücretsiz Kargo" ibaresi çıkacaktır. 
  • Tüm bilgileri girmeden KAYDET tuşuna basmayınız.

  • Tüm işlemleriniz bittikten sonra kaydet tuşuna basın. İlanınız, ekibimiz tarafından incelenip onaylanacaktır. 
  • İlanınız onaylandıktan sonra satıcı hesabınıza girerek "Ürünlerim" sayfasında açtığınız ilanları görebilir ve bu ilanlarınızı yönetebilirsiniz.

tiklad.com da ilan açıp satışa başlamak bu kadar kolay. Sizde elinizde bulunan ürünleri değerlendirmek isterseniz boyayın, yenileyin ve kazanca dönüştürün.

HEMEN BAŞVURUN...

Yorumlar

Şu anda yorum yok!

Yorumunuzu bırakın

Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık

Yeni hesap oluştur

Kayıtlı bir hesabım var
Bunun yerine giriş yap   veya Şifre sıfırla