Sanal Dükkan Açmak ve E-Ticaret Nasıl Yapılır?

person Tarafından gönderildi: test test list In: Online Sanal Mağaza Açmak On: comment Yorum: 0 favorite Hit: 23

Sanal Dükkan Açmak ve E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-ticaret yapmak hemen hemen fiziki olarak bir sanal dükkan açmak ile ilgili gereken prosedürleri gerektirmektedir. Maliyeye giderek iş yeri açacağınızı bildirmelisiniz. Burada fatura kesilecek. Şirket kurulumu aşamasında çok fazla bir maliyet yok ancak fatura işlemlerinde maksimum 3 bin Tl 5 bin TL arasında harcama yapmanız gerekmektedir. Fatura kesmek, sanal ortam üzerinde insanların size güvenmesine yardımcı olacaktır. Maliyedeki işlemleri tamamladıktan sonra işlemlerin kargo yolu ile yapılması adına bir kargo firması ile görüşmelisiniz. Kargo firmalarından fiyat alın ve size en uygun fiyatı veren, güvenilir şirket ile anlaşma yapın. Sürekli olarak aynı kargoyu kullanacağınızdan, size uygun fiyat seçenekleri sunacaklardır.

Vergi mükellefi olacağınızdan vergi levhanız da olacaktır. Kargo şirketi T.C. kimlik bilgileriniz ile bu vergi levhasını talep edecektir. Şirket ile anlaşmaların tamamlanması çok uzun sürmez. Bu sebeple hemen faaliyete sanal dükkan açmakla başlayabilirsiniz. Tiklad.com sayfası ile başlangıç olarak ticarete atılmak ister misiniz?

HEMEN MAĞAZA BAŞVURUN...

Yorumlar

Şu anda yorum yok!

Yorumunuzu bırakın

Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık

Yeni hesap oluştur

Kayıtlı bir hesabım var
Bunun yerine giriş yap   veya Şifre sıfırla